| User0050 a întrebat:

Bună tuturor, am o problema cu tel Samsung galaxy s6. De 3-4 luni mă tot scoate afara de oriunde intru si din meniul lui ma scoate direct pe principal, si tot aud sunetul tastei de parca umbli pe el, virusi nu are dar habar nu am ce are tel din sistem.

3 răspunsuri:
| Madsan a răspuns:

Posibil sa fie de la ultimul update

| LPCTSTR a răspuns:

De unde ai telefonul si de cand il ai?
Ce versiune de Android are?
Cand a fost actualizata ultima data versiunea?
Ai incercat sa resetezi la setarile din fabrica?
Ce aplicatii folosesti?
Cam in ce zona folosesti internetul (filme/seriale, cautari, descarcari, retele de socializare)?
Ai dus telefonul la un specialist?
Esti sigur(a) in totalitate ca nu este virusat?
[Personal, din ceea ce spui, deduc ca mai mult ca sigur este virusat]

| Bogdan70001 a răspuns:

In primul rand as vrea sa stiu daca ai root si versiunea de Android.
O resetare la setarile din fabrica ai incercat?