| AnutzaBunutza a întrebat:

Buna tuturor, am un Alcatel OT-602D si am descarcat de pe youtube converter mp4 un videoclip si l-am pus apoi pe telefon si nu imi apare videoclipul doar melodia, dar apoi am descarcat de pe www.mobile9.com si mi-a mers un videclip de 23 de minute. Va rog sa ma ajutati.Raspunsul care imi resolva problema(si ca sa fie clar problema mea e ca nu stiu de unde sa descarc videoclipurile care le vreau eu)primeste o Funda mare si multe multumiri!

1 răspuns:
| Bobyx a răspuns:

Mai bine downloadeaza FreeStudio de aici http://download.chip.eu/......28142.html si sigur iti va merge mie unu nu-mi face probleme si dai la mp4 mpg adaugi link-ul de pe youtube si dai converte
Sper ca te-am ajutat.