| Maariiaa a întrebat:

Bună,

Un singur abonament poate fi folosit de două persoane? E un abonament mai mare și aș vrea să îl împart cu cineva, bineînțeles aceeași factură, mă gândeam dacă se poate.

Aștept răspunsuri, vă rog.
Mulțumesc pentru atenție.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da.Se poate.Fiecare cu numarul lui.Asa am eu si cu cineva. Titular este doar o singura persoana.Eu.Trebuie avut grija sa plateasca amandoi la timp. Daca unul nu plateste se considera factura neachitata.

| mona a răspuns:

Nu se poate imparti abonamentul numai asa ca vorbiti amandoi de pe acelasi telefon dar impartiti plata facturii

evenso
| evenso a răspuns:

Nu se poate asa ceva, doar daca amandoi vorbiti de pe acelasi telefon (acelasi numar).

| mixxjim a răspuns:

Abonament la ce? La mobil nu se poate imparti, nu puteti avea aceeasi cartela doua persoane, sa puteti vorbi pe acelasi cont, decat daca plimbati cartela la 1 la celalalt happy

| Maariiaa explică:

Nu înțeleg nimic. Alții zic că nu, alții că da! V-am cerut răspunsul dacă știți sigur, cu părerea îmi pot da și eu. happy

| PufoshenienexT a răspuns:

Da se poate si eu impreuna cu varul meu avem abonament impreuna si am depus amindoi o suma si al folosim pe acela nu este nici o problema