| anonim_4396 a întrebat:

Buna vand urgent laptop EEPC nou primit cadou din aprilie cer 24milioane NEGOCIABIL pentru mai multe detalii nu ezitati sa ma contactati. Multumesc

3 răspunsuri:
| 4ndr33y a răspuns:

Pai vezi ca pe siteurile de specialitate ca eMAG, se vinde cu 900 lei laughing si vezi ca nu se numeste laptop, se numeste netbook

| missy3 a răspuns (pentru 4ndr33y):

Nu iti convine nene nu mai lasa asa ca .......comentari nu iti convine pa

| 4ndr33y a răspuns:

Nene, vezi ca TPU nu e site de vanzari. Am sa-ti raportez "intrebarea ca sa fie stearsa"