| ralupuf a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefon(la moda,mare, care face poze bune si repede). Problema este ca il pot cumpara in vara si la pretul de maxim 600 lei inclusiv.Va rog dati-mi exemple de telefoane sau daca aveti de vanzare...il pot cumpara doar in vara(la inceput). FUNDA!

9 răspunsuri:
| Marily1997 a răspuns:

Nokia lumia 850 are o camera ca la aparat de fotografiat profesional.

| GeorgeLM a răspuns:

Allview P5 Quad il am eu si iti garantez ca este foarte bun. dar la banii astia il poti lua doar second sau daca poti face un sacrificiu il poti lua nou din magazin la 799 lei.

| ralupuf explică (pentru GeorgeLM):

Dar face pozele repede? Vreau sa prind orice moment fara sa il pierd ca sta camera prea mult...eu am un Samsung galaxy fame dar nu imi place ca face greu pozele.Telefonul recomandat de tine pare bun, dar de cat timp il ai? Nu vreau apoi sa se strice repede... sper ca e rezistent! Am vazut cum face un iphone 5 pozele si asa vreau sa faca. Apoi pentru ca e marca Allview imi va fi greu sa gasesc husa.

| GeorgeLM a răspuns (pentru ralupuf):

Face pozele foarte bine il am de 7 luni si nu s-a defectat nimic inca l-am si scapat jos si nu are nimic ( pe beton).Are camera de 8 mpx.Intradevar se gaseste o husa cam greu.Eu am luat-o de pe mercador.

| ralupuf explică (pentru GeorgeLM):

Dar e cumva dual sim? eu vreau doar cu un sim...

| GeorgeLM a răspuns (pentru ralupuf):

Da e dual sim.

| ralupuf explică (pentru GeorgeLM):

Eu vreau doar cu un sim

| GeorgeLM a răspuns (pentru ralupuf):

Sorry...