| Lilliac03 a întrebat:

Vreau sa-mi iau de la cosmote un telefon cu abonament.dar sa am doar 6 euro in tel pentru minute si mesaje, cat as plati lunar oare? funda.

Răspuns Câştigător
| DakotaRoyse a răspuns:

Un abonament de 6 euro (fără alte opţiuni), cred că ar costa undeva între 32-35 lei, presupun.
Dar sincer nu merită să îţi faci abonament doar pentru telefon, pentru că pe parcursul abonamentului, vei plăti o valoare mai mare pentru telefon, plus că nu poţi renunţa la abonament decât după un an sau doi.
Îţi sugerez să îţi strângi bani şi să îţi iei la liber telefonul.

| Lilliac03 explică (pentru DakotaRoyse):

Ok, mersi mult :*

1 răspuns: