| JigaAnca a întrebat:

Buna ziua. Am doua telefoane pe acelasi cont de Apple si de cand am instalat ios 17 imi apar apelurile de pe un telefon pe altul. Ce sa fac sa rezolv aceasta problema? Va multumesc.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

E ceva normal daca le ai pe amndoua pe acelasi cont. Foloseste doar un telefon.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sa renunti la un telefon nu poti avea acelasi numar pe doua telefoane ca este evident ca apelurile si mesajele iti vor aparea simultan pe ambele telefoane fiind acelasi numar.