| Alinraduvasiliu a întrebat:

Buna ziua,
am o intrebare :
dupa ce a fost facut UPDATE la ios17, pe 2 din cele 3 telefoane inrolate pe acelasi cont Icloud,in momentul in care sunt apelat/sun pe unul din dispizitive, apare si pe celalt ca si cum am sunat sau am primit apel(cum pot scapa de aceasta pb?)

2 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

Cred că doar deconectându-te și făcându-ti alt cont pe celălalt.

| Mihay2023 a răspuns:

Din cate stiu este o setare din telefon sa anulezi, General-Conexiune celulara - Apelare de pe alte dispozitive si dezactivezi acolo.