| AdrianPop23 a întrebat:

Am un iphone 4 si astazi, dintr-o data nu a mai mers. Pe display imi apare un cerculet, ca si cum s-ar incarca o pagina si ramane blocat. Nu pot umbla deloc pe el, nici macar sa il inchid. Stie cineva care ar putea fi problema? Multumesc.

2 răspunsuri:
| Lussy2 a răspuns:

Poti sa il duci la un specialist ceva, eu asta iti recomand.

| AdrianPop23 explică (pentru Lussy2):

Asta urmeaza sa fac astazi. Dar ma gandeam ca mai este cineva pe aici care are o idee despre ce se intampla.