| Ifrose a întrebat:

Bună ziua! Am un IPhone 8+ știe cineva cât m-ar costa sa schimb mufa, ca nu mai încarcă am schimbat și cablu și tot nu merge

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Schimbă aifonu.

| denisTiky a răspuns:

Avand in vedere ca un port de incarcare la iphone 8 costa undeva la 10$ pe amazon. In Romania la piese gsm sa zicem ca ar costa mai mult ca asa se intampla de obicei + manopera. Eu zic ca poate costa intre 300-500 de lei toata reparatia, depinde foarte mult unde il duci, cata experienta au, cat de bine stiu repara, etc.

| Delyae a răspuns:

100 de lei.