| AndreiPAL21 a întrebat:

Buna Ziua, Am un Samsung S3 NEO si are placa video arsa, ce trebuie sa ii fac ca sa mearga iar?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Raportul efort/rezultate zică să-l lași baltă și să-ți iei altul

Bula
| Bula a răspuns:

Fiind un telefon de generatie mai veche (3G, fabricat in 2014), cred ca are placa video montat direct pe placa de baza.
In aceste conditii, te poti interesa la service-uri, daca nu gasesti la vreunul un telefon identic, cu ecranul spart, lasat pentru piese.