| MaTrIx8378 a întrebat:

am un Sony Ericcson txt pro ck15i, am wifi la el, si atunci cand ma conectez prin wifi sau cu cartela la internet, si intru pe youtube nu merge straight face, nu ma lasa sa vad niciun videoclip. imi spune ' continut neacceptat '. ce pot face? sad

1 răspuns:
| Soryn2244 a răspuns:

Este ceva simpluhappy daca intri pe youtube de pe browserul opera mini nu te va lasa daca intri de pe browserul telefonului si tot nu-ti merge inseamna ca nai destui rami