| dosia26 a întrebat:

Buna ziua. As dori sa imi iau si eu un telefon cu android pana in 1500 ron ....imi puteti recomanda ceva telefoane bune? o zi buna si ofer funda!

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Un Oppo. Recomanda. Foarte multumit.

oppo reno 11 f

| mihai69 a răspuns:

Motorola.

| adryang78 a răspuns:

Îţi recomand Motorola. Eu am un G30 şi sunt foarte mulţumit de el. Anul trecut, un G32 era în jur de 1000 de lei.

| AdrianGht a răspuns:

Buna ziua!
in acest buget recomand acest model de la Samsung https://l.profitshare.ro/l/13785566

De asemenea iti las un cod de reducere valabil pentru aproape orice comanda pe site: VU2AATJJ
codul se introduce inainte de finalizarea comenzii in sectiunea cosul meu apasand pe "Ai un voucher, cupon de reducere sau card cadou? Click aici sa-l introduci."

| Bossu000918 a răspuns:

Eu am un Oppo A78 este mai bun