| Alex22C a întrebat:

Buna ziua! As dori sa vă întreb dacă cunoașteți modele de telefoane smartphone, care sa aibă difuzorul audio pentru apeluri cat mai puternic, să se audă tare si clar, indicat pentru persoanele care nu aud bine sau care lucrează in zone zgomotoase si necesita o putere a difuzorului cat mai mare, sau telefoane cu anumite funcții de îmbunătățire. Mulțumesc!

3 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

Pai toate telefoanele sunt cam la fel pe partea asta.
De ce nu îți iei o casca bluethooth?
Uite una destul de buna
https://www.emag.ro/......DQNL4VMBM/
Bafta!

| literallythesamebruh a răspuns:

Cam orice smartphone are în ziua de azi un difuzor decent, mai ales cu tonul de apel potrivit.

| MAteiLaAjutat a răspuns:

Butonul de speaker e bun pentru asta.