| Antoniaaaaaaaaanto a întrebat:

Bună ziua! Astăzi m-a sunat un număr de telefon (0372...). Am răspuns crezând că este cu vreo comandă. Mi s-a părut puțin ciudat numărul dar am răspuns. Am zis un simplu "Alo". Pe fundal se auzeau niște sunete ciudate. Și când am zis acel "alo" persoana mi-a închis. Nu înțeleg. E de bine sau de rău? Am blocat acel număr. Am căutat pe net și acel numar a sunat mai multe persoane.

4 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

E bine că l-ai blocat.

Un sfat: Atunci când te sună un număr necunoscut sau ciudat dacă răspunzi să nu zici Da! Mai bine nu zici nimic sau doar Alo!

| Cipi1212 a răspuns:

Nu mai răspunde la orice nr o telefon.

| KovacsB a răspuns:

Au controlat doar daca nr este valabil ca sa primesti oferte.

| Delllla a răspuns:

Sigur e un copil frustrat.