| Andrewmichen a întrebat:

Bună ziua?
Ce părere aveți despre LG G5?

7 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Https://www.gsmarena.com/lg_g5-7815.php
Este un telefon vechi de doi ani, si azi il mai gasesti doar la sh. Pare bun ca telefon, dar ce te faci cu bateria ca este slaba rau. Trebuie sa umbli tot timpul cu power bank.

| Bogdan70001 a răspuns:

Un telefon pe care l-am dorit cand a aparut.Din pacate nu am reusit sa-l achizitionez, iar acum imi doresc ceva mai bun, dar ai putea sa-l incerci

| SkenWell a răspuns:

Am avut un LG G3 baterie-raport ecran slab. Cele din sera V am auzit ca sunt reusite si G7.

| RaphahellDamian09 a răspuns:

Ia-ti g6 play. ii ieftin si super bun

| SebiE30 a răspuns:

Bateria e foarte slaba.
Ecranul e de o calitate foarte proasta, nu-ti recomand LG ca telefon, am avut doua, complet dezamagit sunt. Huawei si Samsung sunt mult peste.

| AndreevGabi a răspuns:

Destul de bun, am avut și eu G5, se mișcă destul de bine, camerele foto sunt ok, e impresionant cum modul prin care se scoate bateria acestuia, eu îl pot numi unul din cele mai bune telefoane pe care le-am avut.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AndreevGabi):

Este singurul telefon modular pe care l-am avut, si a iesit in perioada aia. La mine a venit cu o baterie externa/camera grip, bottom-ul lui original, + un amplificator de la bang&oluffsen, care se aude super bine, atunci cand folosesti casti sau orice altceva prin el. si toate erau interschimbabile. dai bateria afara, si ii schimbi bottom-ul cu accesoriu celalalt.
Camera nu mai zic, acum nu stiu ce telefoane mai sunt, dar cred ca LG inca face singurele telefoane cu dual camera, dintre care una e wide angle, si nu am mai vazut nici Apple, nici Huawei, nici Samsung, nici ce vrei tu, sa aiba o camera asa buna wide angle.
Contra, bateria s-a dus dupa nici un an happy (telefon nou )