| FlorinVictor20 a întrebat:

Buna ziua,din experienta voastra, ce a-ti alege dintre :iphone 15 pro si iphone 15 pro ma?

10 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

IPhone 15 bre.

| Mindfulness a răspuns:

Max

| Korkodeln a răspuns:

Pe 13.09 poti comanda si pe 20.09 primesti iPhone16, de ce te-ai mai complica cu modele vechi?

| 1onur a răspuns:

Android The Best.

| TimberWolf a răspuns:

Sony xperia 1 IV fara dar si poate!

| ReddY25 a răspuns:

Samsung sau Motorola

| LisaJulie a răspuns:

Samsung sau Huawei! IPhone nu merita niciun ban

| AdrianGht a răspuns:

Salutare! eu as alege fie Iphone 15 fie Iphone 15 pro.
Dar cred ca mai astept putin si o sa iau Iphone 16 de pe www.pcgarage.ro,
De asemenea iti las un cod de reducere valabil pentru aproape orice comanda pe site: VU2AATJJ
codul se introduce inainte de finalizarea comenzii in sectiunea cosul meu apasand pe "Ai un voucher, cupon de reducere sau card cadou? Click aici sa-l introduci."

| gabicoo a răspuns:

Motorola.

| Anca018 a răspuns:

Cu banii pe care ii dai pe iphone 15, iti iei Samsung S24.
https://bit.ly/4e875bQ