| Florin_Darastean_1993 a întrebat:

Buna ziua lume.
De ceva vreme mi-am luat un Samsung s8+ la mana a doua si am obs ca are o problema cu conexiunea la net, adica are momente cand functioneaza internetul si is momente cand nu functioneaza.
L-am dat la schimb pe un s8 simplu dar si ala are aceeasi problema dar fara sa stiu adica nu are timpul ala asa lung de cadere a conexiunii. As aprecia daca m-ar ajuta cineva cu ceva informatii, sau solutii.
Multumesc happy

3 răspunsuri:
| Florin_Darastean_1993 explică:

Era sa uit, problema este la datele mobile, nu la conexiunea wi-fi

| TitoJacksana a răspuns (pentru Florin_Darastean_1993):

Probabil este un bug! Asteapta pentru un update OTA de sistem ca poate se rezolva!

| Florin_Darastean_1993 explică (pentru TitoJacksana):

Aha ok mersi mult