| catalinutz1288 a întrebat:

mi-am achizitionat un iphone 6 si am o intrebare. Nu stiu daca am apasat sau setat ceva anume, dar la mesajerie, in locul unde iti arata ce mesaj vrei sa scrii, imi apare peste o bara gri la finalul careia scrie 0:00. Ma poate ajuta in privinta asta? Ce trebuie sa fac sa imi fie vizibil mesajul ce vreau sa il scriu? Pot scrie si trimite mesaje doar ca nu is vizibile initial din cauza acelei bare gri.

Răspuns Câştigător
| FlorinCiokan a răspuns:

Te pot ajuta in cazul in care nu gasesti rezolvare si vrei neaparat. Fa un Back-up si o resetare la setari din fabrica in 10 minute e rezolva treaba. happy