| ___Enzo a întrebat:

Bună ziua! Mi-am schimbat cartela SIM și nu să îmi aflu numele! De ce? Sunt pe Orange

Răspuns Câştigător
| Hyperion7 a răspuns:

Încearcă să:
-apelezi *100# >contul meu>Nr meu de telefon
-Daca ai inca cartonul de la cartela, de unde ai scos sim-ul trebuie sa scrie numărul pe chestia aia, cel mai probabil pe spate.
-Daca nu, suna pe cineva din familie și-l afli.
Bafta!

5 răspunsuri:
| literallythesamebruh a răspuns:

Numele? Sau numărul de telefon?

| ___Enzo explică (pentru literallythesamebruh):

Numărul de telefon

| literallythesamebruh a răspuns (pentru ___Enzo):

Eu când am folosit Orange, știu ca am sunat la *100# și am intrat în secțiunea "Contul Meu". Acolo sigur arată numărul de telefon.

Răspuns utilizator avertizat
| Dandiiiiiiii a răspuns:

De obicei cand activezi o cartela noua la Orange, iti vine un sms cu numarul de telefon. Verifica mesajele.