| ___Enzo a întrebat:

Bună ziua! Pe telefonul fix pot sa vad numerele de telefon?

Răspuns Câştigător
| ReddY25 a răspuns:

Daa

4 răspunsuri:
| ValentinMihai78 a răspuns:

Dacă are afișare electronică, da, se pot vedea numerele de telefon.

| ___Enzo explică (pentru ValentinMihai78):

Merge chiar dacă persoana este decedată și are contractul reziliat?

| ValentinMihai78 a răspuns (pentru ___Enzo):

Dacă telefonul are memorie da, este posibil. Numai să mai aibă semnal sau posibilitatea de a avea baterie, în așa fel încât chiar dacă nu are curent electric, totuși telefonul să fie deschis ca să poată fi văzute numerele de telefon.

| Gigiduru007 a răspuns:

Da, dar sa ai si un telefon care sa aiba afisaj ca altfel nu ai unde vedea.