| România10117 a întrebat:

Bună ziua, știe cineva dacă strângi cartonașele din Mystery Box din aplicația My Vodafone premiile chiar sunt adevărate.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E cam ca si aici, cu token-urile.
am cont de nspe mii de ani, si desi am raspuns la intrebari serioase, cu raspunsuri serioase, n-am primit nici un token, tot ei intre ei le iau, asa sunt concursurilehappy

Răspuns utilizator avertizat
| FlorinȘ20 a răspuns:

Mă nu știu, eu tot ce știu e că e adevărat! Gen eu am luat pe 3 conturi 1. Milion de MB... știu și un băiat care a luat Huawei Mate-ul...și am înțeles că mașina deja e vis, s-a câștigat și aia! Eu unul cred! Chiar și netul, tot e ceva deci e adevărat!