| Ushhher a întrebat:

Buna ziua tuturor. Acum tata mi-a zis ca imi cumpara un telefon.
Eu m-am gandit la cele dual-sim, pana in 600 lei. Ce imi recomandat?
PS: Doresc parerile celor care il au, as vrea argumente pro si contra.
Multumesc anticipat.
Cel mai bun raspuns va primi o fundita si un vot.

10 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Îţi recomand următorul model :
http://www.allview.ro/......cificatii/

Toate cele bune.

| supermamici a răspuns:

Galaxy S2 Mini de la Samsung este cel mai bun telefon pe care il poti avea in acesti bani: http://bit.ly/galaxy-s2-mini-de-unde-cumperi

| maryusmono a răspuns:

Ai dreptate!

Cei mai in masura sa iti recomande un telefon sunt persoanele care il detin. Asa ca eu iti recomand http://bit.ly/12htE4v si vezi ca pe aceasta pagina gasesti si parerile celor care l-au cumparat deja. Sigur o sa te ajute.

| Ushhher explică (pentru maryusmono):

Zi-mi uh dupa parerea ta, opinii pro si contra...

| maryusmono a răspuns (pentru Ushhher):

Ca sa iti spun sincer cel mai mult la acest telefon imi place ca arata bine si este ieftin. Daca ne uitam dupa performante nu e extrordinar, dar este mai mult decat decent cu un procesor de 1000 mhz, gps, versiune stabila de android.

Singurul dezavantaj al acestui telefon este ca nu face poze foarte bune... pentru ca are o camera de 3 mp fara blitz.

Totusi. la acesl pret nu avem ce pretentii sa avem.

| ktlina a răspuns:

Eu ma un dulal sim de la Samsung. e destul de tare am dat 5 milioane pe el. Are camera buna. Se numeste Samsung duos.

| 20ionel20 a răspuns:

UN dual-sim e foarte slab,incetineste procesorul, si se strica repede, iti recomand un HTC one touch, e drept mai pui un milion, unu jumate dar te tine si are camera buna.

| DuduRadu a răspuns:

Eu zic sa iti iei un Samsung galaxy mini2 chiar daca nu e dual-sim e mult mai bun ca si unul dual-sim.

| Unoarekare a răspuns:

Eu am avut si e smecher intr-un fel