| sweet moon a întrebat:

Bunaa, am activat azi optiunea on top2 la cosmote si scrie ca este valabila pana pe 14 mai (2 zile). de ce? pe net scrie ca este valabila o luna.crying

2 răspunsuri:
| Lynna a răspuns:

Ca sa activezi optiunea de voce ON TOP 2 ( si oricare din cele 3) trebuie sa ai activa o alta optiune. Tu aveai activa o alta optiune care se termina pe 14. Optiunea on top iti adauga minute si sms-uri la minutele si sms-urile din optiunea pe care o ai deja activa. Ar fi trebuit sa astepti sa ti se dezactiveze optiunea curenta, apoi sa o activezi tu din nu iar abia apoi sa activezi on top. Nu stiu daca te-am facut sa intelegi.