| skillet3340 a întrebat:

BunaTPU! Stie cineva cum pot sa pun android 4.0 pe un Lgp970? Ma refer la toate demersurile, am incercat si cu programul lor de la Lg dar imi spune ca e cea mai noua Cine ma poate ajuta si sa imi spuna fiecare demers si chiar o sa junctioneze o sa primeasca funda

7 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Trebuie să ai instalată aplicaţia "LG Mobile Support Tool" şi cu ajutorul acesteia să încerci să faci update la Android 4.0 ( dacă este disponibil )!

Vezi mai multe detalii la linkul oficial, secţiunea "Actualizare software" :
http://www.lg.com/ro/suport-mobil/lg-Optimus-Black-P970

Toate cele bune.

| skillet3340 explică (pentru bursuc001):

Pai nu merge....Am incercat si spune ca e cea mai noua versiune

| bursuc001 a răspuns (pentru skillet3340):

Înseamnă că NU este disponibil ( ÎNCĂ ) update-ul la Android 4.0 pentru modelul acesta sad

O zi frumoasă.

| MarkoCarrola a răspuns:

Conecteaza cablul de date in telefon, si cealalta parte in anus....mai departe dai next next...finish! Funda?hee hee

| skillet3340 explică (pentru MarkoCarrola):

Daca nu sti macar taci vezi-ti de Nokia al tauwinking

| MarkoCarrola a răspuns:

Asa informativ am Samsung S4, in il doilea rand posteaza intrebarea in rubrica pottivita prostane

| skillet3340 explică (pentru MarkoCarrola):

Macar e facut pe banii tai sau cumparat ded mami si tati?happy