| Stefifanste a întrebat:

Cand o sa apara Android 4.3 pe S4 Mini? Am citit undeva ca va aparea dar nu stiu cand.!

Răspuns Câştigător
| WoWTF a răspuns:

Chiar nu stiu sad eu am s4 si am deja andoid 4.3 Cred ca o sa apara peste 1 luna sau 2
happy

4 răspunsuri:
| SuperGamer20 a răspuns:

În cazul în care nu ştiaţi, aflaţi că posesorii de Galaxy S3 şi S4 au început să aibă probleme cu terminalele lor după actualizarea la Android 4.3. Răspunzând cererilor utilizatorilor Samsung a lansat un nou firmware, versiunea I9505XXUEMK8, care rezolva bugurile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am tot S4 si am 4.3. Poate te referi la 4.4 care va aparea in o luna sau maxim 2.

| hypentakill a răspuns:

Deja a aparut.

| Stefifanste explică:

S4 Mini nu S4.