| catalin542000 a întrebat:

Cand se lanseaza Android oreo pentru s8 plus? Tot dau la update search si imi zice ca sunt t la zii.
Mentionez ca stiu de lansarea pui oreo pe s8plus care a făcut probleme însă a spus că va rezolva problema.

3 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

De ce ti sa incarci memoria telefonului?, ..crezi ca il transformi in OZN dupa update?

| catalin542000 explică (pentru mudokins78):

Nu este treaba ta, eu am întrebat când iese Android 8, oricum cand se face update se sterge Android 7 si vine 8 doar nu o sa fie două androide deodată ca sa zici ca ocupa memorie, plus ca am 100gb disponibili.

| mudokins78 a răspuns (pentru catalin542000):

De fapt, tot Android 7 va fi, cu o alta interfata!