| Rawr22 a întrebat:

Care sunt cele mai bune telefoane de pe eMAG la un buget de maxim 900 lei?

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Depinde ce vrei sa ai la el. Poate fi single sim sau dual sim. Ce camera, GPS, etc.

| Rawr22 explică (pentru Salontanul):

Ce raspuns de **** mi-ai dat, am intrebat care sunt toate nu ce caracteristici pot avea telefoanele.

| Salontanul a răspuns (pentru Rawr22):

Dupa cum este si intrebarea. Intrebare idioata si incompleta.

| Rawr22 explică (pentru Salontanul):

Telefoane bune buget 900 lei, trebuie sa dai exemple nu specificatii, nu intrebarea este idioatawinking tu esti ca nu pricepi o intrebare.

| Salontanul a răspuns (pentru Rawr22):

Tanar retardat si nesimtit!