| Alex4322 a întrebat:

Care sunt cele mai proaste versiuni iOS de la 1 la 17: 1, 2, 5, 8, 13 și 14

Cele mai bune versiuni de iOS de la 1 la 17: 3, 4, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 15, 16 și noul 17

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Parcă te-ai mai "evidențiat" cu așa ceva

https://www.tpu.ro/......i-cel-mai/

doar softul merge mână-n mână cu hardul corespunzător

| johnnny123 a răspuns:

Și care este întrebarea?

Ești un expert în domeniul iOS, le-ai analizat pe toate până în cele mai mici detalii și ne comunici rezultatele?
Erai măcar născut când a apărut prima versiune de iOS?

| StoicAnalysis a răspuns:

De obicei ultima versiune e cea mai groaznica de fiecare data. De la momentul lansarii, timp de cateva luni bune, versiunea e instabila, defectuoasa, plina de bug-uri, etc. Cei de la Iphone cred ca au in cap mai intai scoaterea pe piata a prototipurilor pentru a scoate profit de la oamenii care dau pre-order sau il cumpara din prima, si abia dupa ce descopera problemele care ii incurca pe utilizatori, le remediaza si ei.

| literallythesamebruh a răspuns:

Vezi ce spun specialiștii în domeniu.