| andreealovely a întrebat:

Care telefon este mai bun pentru ca nu ma pot hotara:
-ALLVIEW;
-SAMSUNG;
-IPHONE5.
Dar tableta:
-ALLVIEW;
-SAMSUNG.

Răspuns Câştigător
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
La telefoane, cea mai buna companie cred eu ca este Samsung, cu SIII-ul lor, Si dupa Samsung, SONY.
La tablete, Eu as alege un ASUS in loc de SAMSUNG. De ce? Pentru ca Tabletele ASUS au EXACT aceeasi performanta ca a samsungurilor, daca nu mai buna, si pretul este mai mic!
ALLVIEW este marca romaneasca, daca iti iei ceva nu trebuie sa te astepti la o calitate mai buna decat a ZTEului.Dar sunt cele mai ieftine!
Sper ca te-am putut ajuta!

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Samsung.In ambele cazuri.

| valentingb a răspuns:

Depinde si ce anume doresti tu. Allview este o companie tanara, romaneasca, produsele lor sunt atat de bune cat se poate la pretul acela. Sunt cele mai ieftine din lista ta, dar sunt destul de calitative, au camere performante, ultimele versiuni de Android, eu as cumpara unul. Samsung este poate cea mai mare companie producatoare de electronice din lume. Asta iti spune ceva, nu? Au produse bune. Iphone 5 este cel mai scump si mie sincer nu imi place sistemul lor de operare. Daca ai un buget destul de mare, alege Samsung, mergi la sigur. Dar te anunt ca S3 are unele hibe. Daca bugetul tau e in jur de 1000 de lei, poti cumpare un Allview P5 sau P6, care sunt foarte performante. Daca vrei sa iti iei o tableta, alege Asus.

| Bogatasul a răspuns:

Telefon Samsung
Tableta Samsung

| NELLSON a răspuns:

Pai, de ALLVIEW nu am auzit niciodata
Telefon : IPHONE5.
Tableta : Samsung.
Eu cred ca astea sunt cele mai bune enumerate de tine :d Bafta!

| 12faly56 a răspuns:

Samsung

| BelleStar a răspuns:

1. Samsung
2. Iphone
3. Allview

| Gabonne a răspuns:

Depinde de telefoane eu o sa imi cumpar un Allview p5 alldro e asemanator lui Galaxy S2 si la tablete Samsung.

| Mdeaaaaaa a răspuns:

Ce iti place tie cel mai mult. Depinde cat poti plati. Iphone5 e bun dar e fitos laughing Si Samsung e bun.

| exilon1 a răspuns:

Telefon: Samsung Galaxy S3, un telefon mult mai bun decat iphone5. AM ARGUMENTE, nu vorbesc aiurea. In primul rand cei care cumpara iphone5 trebuie sa fie constienti ca platesc 50% doar pe brand. Pentru ca daca umbli un pic prin ambele telefoane(s3, iph5) iti dai seama imediat. Eu atat vreau sa-i intreb pe acesti Apple Fan de ciocolata, in afara de faptul ca merge "a little bit" cum zic americanii, mai repede fata de s3, o sutime de secunda mai repede, ce alte chestii, il fac pe iphone5 un telefon destept? Nu are rost sa dau alte detalii pentru ca as scrie pana dimineata. Cautati pe net Samsung galaxy s3 si o sa va convingeti.
Tableta: Ipad generatia a 4-a. Da, chiar este o tableta super.

| Wistler a răspuns:

De ce nu iti iei un Samsung galaxy note 2? eu mi-am cumparat ieri unul si pot sa spun ca e super ok.

| iixMiiru a răspuns:

Telefon:Samsung sau Iphone5
Tableta:Samsung