| RosaliaOriginala a întrebat:

Cat de legit este Flip.ro? Tot aud comentarii de hate la adresa lor si spun ca sunt tepari, eu folosesc un iphone 7 (da stiu e vechi, care e problema?) cumparat de la ei de 2 ani si nu are nicio problema, l-am cumparat in stare foarte buna, avea 93% viata la baterie, daca il luam in stare "ca nou" era si mai perfect. Vreau pe viitor sa comand iphone 13 mini tot de la ei pentru ca banii nu cresc in copaci si nu stau pe banii parintilor si nici nu vreau sa par sarac, dar am dubii din cauza comentarilor de hate. Voi ce credeti?

12 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ce e second-hand nu merge ca nou, aia e clar!

Dar ce ințelegi tu prin "legit"?

| RosaliaOriginala explică (pentru sierra1):

Inca un raspuns eronat si penibil, ai citit toata intrebarea macar?

| RosaliaOriginala explică (pentru sierra1):

Data viitoare documenteaza-te inainte de a comenta

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Uite aici cateva video despre ei: https://www.google.ro/......ps?/search

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Am prieteni care și-au luat telefoane de pe flip și sunt mulțumiți, așa că m-am gândit și eu să-mi iau un iPhone 12 mini de acolo, nu de alta, dar nu am folosit niciodată un telefon la capacitate maximă și am nevoie mai mult de cameră. Nu cred că sunt țepari, am văzut că arată cum testează telefoanele și cine te crede sărac pentru că nu dai o căruță de bani pe un amărât de telefon e rupt de realitate laughing oricum, sărăcia nu e o rușine.

| RosaliaOriginala explică (pentru supadeceapa):

Sunt de acord, daca era teapa in mod clar si iphone ul meu care e model vechi nu ar fi functionat mai mult de o luna

| supadeceapa a răspuns (pentru RosaliaOriginala):

Dacă era țeapă cred că era boicotat site-ul de mult, dar am văzut că e foarte popular.

Răspuns utilizator avertizat
| Sophieka a răspuns:

Eu am telefon cu butoane...Internet doar pe laptop.

Mergi la un magazin fizic sau cauta un site care pare serios daca ai temeri.