| mafiot1 a întrebat:

Cate ore vorbiti la telefon pe zi?

Răspuns Câştigător
| BoOoMbOnik a răspuns:

Depinde, uneori, pot vorbi o jumatate de ora maxim pe zi, alteori ore intregi cand stau la '' barfa '' cu prietenele.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Maxim 10 min

| OnuOnulică a răspuns:

Depinde de zi...în alte zile vorbesc mai mult însă în alte zile vorbesc mai puţin. Timpul mediu pe zi e de 10 minute...dar sunt zile când vorbesc şi 50 de minute.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

15 minute, din care 12 cu seful meu pentru chestii despre munca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 2-3 zile cate 20 s sau 30 s.

| վፀiፀፀ a răspuns:

Depinde cu cine vorbesc dar, în medie, vorbesc câte 2 ore pe zi.

| Bogdan_Mario_1964 a răspuns:

5 minute