| anonim_4396 a întrebat:

Ce aplicatii si jocuri gratuite de android imi recomandati?

[Cu exeptia:Talking Ginger,Temple run, Talking Tom]

Răspuns Câştigător
| Rareshoo a răspuns:

PapiWall,PapiJump,Fruit ninja,Angry birds seasons,Jetpack Joyride, SpeedCar, Go-Go Goat, Skater Boy, Cut the rope.
Funda?

4 răspunsuri:
| Abduco a răspuns:

Robotek

| 박소연 a răspuns:

Poi..eu am cut it, talking Ben, Talking Santalaughing, angry birds, Air penguin si fruit ninja

| Christian1000 a răspuns:

Robotek, Fruit ninja, Angry Birds, Doodle jump, Minecraft, Subway Surf etc. Funda?big grin

| Ada11 a răspuns:

Subway Surfers, Hay Day, Robotek, Make a meme, PvZ, Haypi Dragon, Crash of Clans, siii nu mai stiu, dar daca imi vin in minte iti mai scriuwinking