| district03 a întrebat:

Ce este "Protectia de ecran" de la Nokia 2700? Am un ceas analog care zice ca poate fi pus ca "protectie de ecran". Dar nu inteleg unde il pot vedea. Siti cumva?

2 răspunsuri:
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
Pai..iti apare asa pentru ca ai telefonul setat pe Romana. daca era setat pe Engleza, poate iti suna mai cunoscut!
Protectie de ecran - ScreenSaver
Stii tu ca. Daca nu folosesti telefonul, dupa.ex.15 secunde, se inchide ecranul (se face negru). E, cu ''protectia de ecran'' pornita, la 15 sec. de inactivitate, iti va aparea acel Screensaver - Poate fi o imagine normala, un filmulet, etc. - care va mai dura inca 10 secunde(ex.)!
Sper ca te-am putut ajuta!

| Letea_Roland_1998 a răspuns:

Protectie de ecran= Screensaver. Un screensaver iti apare atunci cand telefonul e lasat inactiv.