| fflorinelvlad a întrebat:

Ce imi puteti spune despre telefonul Nokia asha 302? e bun sistemul de operare symbian? pot vedea clipuri pe youtube? netul merge bine?

Răspuns Câştigător
| DiazAndreea a răspuns:

Lasati categoria... fata doreste un raspuns iar la aceasta categorii sunt cei mai multi care raspund!
este un telefon bun dar daca il doresti mai mult pentru internet sa iti iei un telefon cu sistem de operare android, este mult mai rapid.
Nokia are si un punct forte, adica bateria, pe cand la sistemul android trebuie sa instalezi un program pentru salvarea energiei.
la pretulò acestul tel poti gasi un Samsung galaxy mini sau pocket.
la Nokia asa 302 are un plus cu tastatura, dar si procesorul din cate vad este destul de mare. acum depinde de tine ce doresti. pe youtube se vedeb mai bine cu sistemul android

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Dragoste si sex, nu face doi bani. Poate la Telefonie.