| Lightdark a întrebat:

Ce iPhone pot găsi cu sănătatea bateriei minim 99% chiar 100% nou in Altex in jurul sumei de 800 lei+/- 50 de lei sunt iPhone -urile mai rezistente decât telefoanele android?

Răspuns Câştigător
| bianca37 a răspuns:

Nu stiu ce telefon gasesti la banii astia, cauta pe FLIP.ro
Si eu am iphone dar am avut si Samsung amandoua mi se par rezistente doar ca samsungul pe care l am avut, l-am scapat de mii de ori pe asfalt, pe pietre, in apa si tot a mers
Iar iphone ul, mi-a plouat pe el si a trebuit sa il duc in service ca nu mai mergea bine, mergea singur intra singur pe aplicatii si etc
Acum daca stii ca ai grija cu telefonul si nu il scapi foarte mult eu iti recomand iphone
Iti iei o husa ANTISOC ca sunt mai bune, o folie si o sa fie totul bine si in siguranta
Iti recomand iphone 100%
Bateria tine destul de ok, poze calitate 100000+

| anonim_4396 a răspuns (pentru bianca37):

Dar ce iPhone ai avut? Ca primul iPhone rezistent la apa a fost 7.

| bianca37 a răspuns (pentru anonim_4396):

Iphone X

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Niciodată.

| Simpatic a răspuns:

Deschizi vechiul razboi iphone vs restul telefoanelor android happy
Ce iphone au in altex la 800 de lei?
Poate nu stiati ca ultimul model este iphone 14...si asta costa ceva mai ales modelul de varf

Nu stiu de ce voi adolescentii care nu aveti notiuni de baza in IT si GSM visati toti la Apple si nu va luati niste telefoane mai modeste si pe puterea voastra de cumparare
Eu de ex. pana acum am cumparat noi doar S-uri de la Samsung, mi se par cele mai calitative raportate la pret si performanta, dar nici cele de la alti concurenti nu sunt mai prejos
Nici eu nu aleg Apple desi mi-as permite, dar cu android m-am obisnuit imi este greu sa trec pe ioS

Ca e o moda intre adolescenti cu acest Apple, nu faceti la modul general decat sa imbogatiti niste corporatii gigant ca Apple pe niste telefoane supra-apreciate si vandute la supra-pret ca mai toate produsele lor!
Se bazeaza pe naivitate si pe faptul ca ei au la toate deviceurile lor sistem propriu de operare, cu chestia asta de marketing au castigat enorm de mult, incat sunt atat de tari pe bursa, cat si la vanzari.
Ce face un iphone si nu face un telefon mai modest? nimic
Iar un iphone ieftin este o teapa, nicidecum un telefon bun

| Lightdark explică (pentru Simpatic):

Eu așa ceva noțiuni in IT am in fine nu asta e important ce părere ai despre Samsung Galaxy A14 sau A05S? Care e mai bun dintre ele?

| johnnny123 a răspuns:

Păi nu tu erai cel mai mare expert în iPhone și iOS de pe planetă? Nu tu postai clasamente făcute de tine cu toate iPhone-urile și iOS-urile care au existat vreodată? Acum nu mai știi nici măcar să cauți prețul unui iPhone pe Altex?

| Feminista a răspuns:

Nokia

| imageflow a răspuns:

La 800 de lei nici macar android bun nu gasesti, poate ca gasesti un iphone 8 la amanet cu sanatate 75%, eu as recomanda sa strangi vreo 1500 de lei daca vrei telefon decent