| Selysium98 a întrebat:

Ce Motorola imi recomandati in maxim 1400 lei?

Răspuns Câştigător
| voxis12 a răspuns:

Eu îți recomand Motorola G6 Plus, are un preț de 1250 pe pcgarage și în acești bani îți poți lua o folie de protecție și o husă. Sau dacă nu te grăbești și mai strângi bani poți lua un Moto Z2 Force Edition în cazul în care te joci pe el, vrei să se miște mai rapid și vrei să facă poze mult mai clare fără alte accesori oferite de Motorola. Numai că va mai trebui să ai în plus 400 de lei cel puțin.
Eu îți recomand în felul următor, dacă performanța nu contează chiar atât de mult pentru tine și ai nevoie de el urgent ia G6 Plus și protecții pentru el și la acest model poți lua și alte accesori de la Motorola de pe site. Dacă e invers și îl forjezi mai tare, mai așteaptă și ia celălalt telefon. Sper că te-am ajutat!

| Selysium98 explică (pentru voxis12):

Multumesc mult!

| voxis12 a răspuns (pentru Selysium98):

Cu plăcere!

4 răspunsuri:
| CristinaMaria1987 a răspuns:

Ti-l recomand pe acesta, la pretu lui este foarte bun
https://bit.ly/2NEJxly

| Maciuca_Denis_2000 a răspuns:

Motorola g6 plus. Un telefon de nota 9 50 sau chiar 10