| SorinTudor a întrebat:

Ce parere aveti de testul acesta nebun? :))
https://www.youtube.com/watch?v=89RI9XhOs1A

4 răspunsuri:
| gmxromania78 a răspuns:

Nu e real telefonul, e o replica fidela la un pret sub 50 lei (-10 euro).

| SorinTudor explică (pentru gmxromania78):

De unde stii?

| hp8510p a răspuns (pentru gmxromania78):

Cum sa nu fie real telefonul? Uita-te pe canalul tipului care a facut asta si o sa vezi cate distrugeri a facut pana acum la telefoane, console, tablete...etc.Daca telefonul era fake nu mai ramanea nimic din el

| gmxromania78 a răspuns (pentru SorinTudor):

Frate hai sa fim seriosi, un iphone 5 costa peste 4.000 lei, cat de bogat ai fi nu poti irosii atatia bani pentru un videoclip. Sunt telefoane speciale facute pentru teste, nu pentru utilizare normala.