| Alex4322 a întrebat:

Ce parere aveti sa vand un xiaomi redmi note 11 cu 900 de lei si un galaxy a12 cu 800 de lei?

3 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

Depinde de condiția estetica, daca are sau nu accesorii etc.
Așa că dacă vrei să vinzi un produs rapid, poate te ajuta chestia asta:
https://www.totalconvert.ro/vanzare-cumparare-telefoane/samsung-a12-128

Vinzi rapid și sigur, însă banii vor fi mai puțini sau poți pune pe olx /Facebook marketplace și le vinzi când o fi.

| Alex4322 explică:

Stai! O sa vand un Huawei media pad t3 7 la 300 lei, un galaxy a12 la 600 lei, un redmi note 11 tot la 600 lei si un Lenovo p11 la 900 lei.

| Alex4322 explică:

Si mai am un laptop HP probook 4520s dar nu prea mai tine bateria poate o sa il vand.