| AlxGoliatH a întrebat:

Ce smartphone imi recomandati avand in vedere ca eu cel mai mult o sa ma joc pe el si o sa ascult muzica si foarte puntin o sa vorbesc, as vreau un smartphonecu andorid care sa nu depaseasca 600 lei, Multumesc anticipat si cel mai bun raspun primeste funda.

6 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Daca recomanzi S3 la buget maxim de 600 de lei mai bine TACI!

Eu ti-as recomanda:

Motorola Defy Mini XT320
Samsung S6500 Galaxy Mini 2
Sony Xperia Tipo ST21i
Allview P2 AllDro

| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut! Poate te dezamagesc, dar nici eu nu sunt cretin sa iti recomand S3 la 600 Ron!
IN SCHIMB ITI RECOMAND UN VAPOR! TE DISTREZI FOARE BINE CU EL, MAI ALES CU ACCELEROMETRUL, SI SE MISCA FOARTE BINE!
acum serios.
Pentru jocuri, iti trebuie RAM, GPU si CPU.
deci nu as recomanda un Defy Mini.

Desi are tot un procesor de 600Mhz, are un display super bun si mare, Amoled si 3.5"
ZTE BLADE = +Marime Ecran, +RAM, +Pret, -CPU, -GPU, -Baterie = 350Ron
XPERIA MINI = +Sony, +Rezolutie Ecran, +Tip Ecran, +RAM, -GPU, ++Procesor. 550 Ron
XPERIA TIPO = +Sony,+Memorie, +RAM, +Procesor, +Android 4, +Baterie, -GPU = 575Ron
ZTE Skate = +++Ecran, +++ Rezolutie, +RAM, +CPU

Chestiile alea de mai sus arata ca...un fund de maimuta, dar... poti sa te uiti pe gsmarena la telefoane sa vezi. toate sunt 600 ron!

| MyToXicRoMaNcE a răspuns:

Nu prea gasesti la un pret mic :dar iti recomand Samsung galaxy mini sau galaxy s3
si eu tot pentru asta folosesc galaxy-ul S3!

| BikaBianca a răspuns:

Un Samsung Galaxy Y ti-ar fi de ajutor.happy

| Oancea_Șilip_1998 a răspuns:

Pai eu iti recomand SAMSUNG GALAXY MINI sau SAMSUNG GALAXY MINI2! Eu am galaxy mini si imi merg tare super jocurile cu accelerometru! Cu ecranul de 3, 2 inch vezi destul de bine detaliile si ai foarte multe aplicatii pe GOOGLE PLAY, dar si bateria tine foarte mult pentru. un smartphone. E foarte distractiv sa te joci!