| 95Cosmin a întrebat:

Ce telefon as putea sa imi cumpar de 750 lei, chiar daca e second hand? Eu ma gandeam la un Samsung galaxy s1 sau ceva de genu.As opta mai mult pentru un Samsung decat pentru Iphone, si daca se poate sa aiba mufa de casti groasa, 3.5mm

1 răspuns:
| Evolution a răspuns:

Nu cumpăra un telefon second hand că te poţi aştepta la multe surprize happy (mai ales la android, spionare, virus etc.).
Mai bine îţi ei un telefon nou, îţi recomand Samsung galaxy ace la 700-800 de lei. Este foarte bun happy eu am gio (am dat 600 mil) şi se aseamănă cu ace dar ace are mai multă memorie, camera mai bună, procesor etc...
Nu lua niciodată un iphone... atât îţi zic, sunt foarte multe dezavantaje... (mai ales preţul care nu oferă nimic straight face).