| KyuubyGGG a întrebat:

Ce telefon credeti ca e mai bun? Sony Ericsson W995 sau Nokia c3-01? Uitati o comparatie http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=2682&idPho ne2=3525
Dau funda celui care isi si argumenteaza alegerea.

Răspuns Câştigător
| BYGGeo a răspuns:

Cu siguranta Sony Ericsson W995 deoarece:
1) are car inclus de 8 Gb
2) are camera de 8 Mb
3) are camera secundara
4) are senzori: accelerometru
5) il tine bateria mai mult

1 răspuns:
| Vlad_Prodan_1992 a răspuns:

Eu as merge pe un smartphone, dar daca tie iti satisfac nevoile oricare dintre aceste telefone, tinand cont de comparatia de pe gsmarena, probabil alegerea mai buna e w995...u know, camera mai mare si mai performanta, bateria tine mai mult, designul destul de interesant as spune eu...nokia are ca avantaje ecranul tactil si suportul de card de pana la 32gb (16 fiind sa w995) dar nu cred ca aceste functii il fac favorithappy