| ANONYMBOSS293 a întrebat:

Ce telefon imi recomandati din acestea 2 :

Allview p6 life :
-ecran 5 inch
-baterie 1750 mAh
http://www.emag.ro/......DHJ2ZBBBM/

Allview p5 life :
-ecran 4.5 inch
-baterie 1850 mAh
-update android 5 lolipop

Eu ma gandesc ca e mai bun p5 life ca are o baterie mai mare si ecranul mai mic si tine mai mult bateria >: Pareri?

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Allview P6 Life, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.pcgarage.ro/compara/979672,854508

Toate cele bune.

| Vvistula a răspuns:

Da si eu voiam sa zic ca e mai bine cu p5 life ca e mai mic si baterie mai mare, dar vezi daca are ramul mai mare sau doar ce ai spus mai sus sunt diferentele atunci p5 daca nu vrei un tel cu ecran mare

| notefree a răspuns:

P5 life

| AnthonyWhite a răspuns:

Ecranul fiind mai mic consuma mai putina baterie IAR bateria fiind mai mare dureaza mai mult in buzunar fara sa il incarci. Bafta!

| MediaMaxRO a răspuns:

P5 Life.