Întrebare recomandată | catalin908070 a întrebat:

Ce telefon imi recomandati in 1500 lei pentru un pusti de 16 ani care vrea sa faca poze

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Alege performanta si excelenta

http://www.sonymobile.com/ro/products/phones/

| OnuOnulică a răspuns:

Cel mai bun pentru bugetul tau e LG G2

| Jipa95 a răspuns:

Uite la ce m-am gandit eu :

http://www.emag.ro/......DZD0ZBBBM/

http://www.emag.ro/......DJ6HCBBBM/

In afara de performantele foarte ok, au si camera foto destul de buna scoate poze foarte clare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nokia, are vreo doua modele de 41 mpx.
Sau ar mai fi galaxy camera, galaxy zoom.
Galaxy s4, este si el foarte bun la partea foto, chiar excelent.
Ar mai fi One plus One, insa cred ca depaseste 1500 lei.

| MariusF23 a răspuns:

Niciunul nu va ganditi la Nokia. Scot cele mai faine telefoane cu camere.

| TwiSt1997 a răspuns:

Un aparat foto Nikon.

| Cedry2k8 a răspuns:

S4, S3, S2. Toate fac poze bine si se incadreaza in 1500 lei.

| Mariusflo a răspuns:

Daca vrei un telefon pentru poze atunci iti recomand acest model de la Samsung: http://bit.ly/1vnf9gd

Dupa cum vezi nu costa nici foarte mult iar camera de 13 mp face nite poze excelente.

| AndreescuMMO a răspuns:

Cel mai bun e Note 3! happy dar daca tii se pare prea mare atunci poti incerca cu s4 sau mai astepti inca 2-3 luni pana scade si s5 la vreo 1500-1600, ala e chiar fain happy sau daca nu vrei Samsung atunci ia-ti un Iphone 5 simplu. e mai micut da e bestial ^^ saaau Nokia lumia oricare model doresti tuu happy succes (restul firmelor de telefoane nu tii le recomand ca nu is asa bune )

| Ciobanu_Gabi_1990 a răspuns:

Http://www.emag.ro/......D019JBBBM/ acest telefon face niste poze super clare pana si cu zoom-ul la maxim o sa ai o calitate ca si la un DSLR si nu exagerez cauta pe yt... Funda?

| PearMyPie a răspuns:

Mai bine cauta oferte la magazinele retelei de telefonie (de ex. Orange sau Cosmote). Un telefon blocat pe o retea o sa fie intotdeauna mai ieftin decat unul cumparat de pe internet.

| Violetta1234567 a răspuns:

Un telefon fain care face poze super e LG L5 II.