| Analy a întrebat:

Ce telefon imi recomandati? Vreau sa aiba camera de 5 sau de 8 si sa nu depaseasca 8 milioane. Fara S2, S3 sau S4.

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Telefonul îl iei în funcție de nevoile tale de comunicare!
Pa, pa.

| Frank51 a răspuns:

- Lg Optimus L5, 550 Lei
- Lg Optimus L7, 700 Lei
- Samsung Galaxy S Duos, 750 Lei
- Nokia Lumnia 520, 699 Lei

Şi cam atât!

| coztel5437 a răspuns:

E momentul acela in care toti isi spun parerea(sau doar vor sa avanseze in clasament,etc), si parerea mea este 'kill all the iphones now!', mdea eu zic sa iei un telefon Allview sau Alcatel, acestea sunt destul de bune la pretul pe care il au, cei drept eu am s3 si sunt foarte multumit, dar tu ai zis "Fara S2, S3 sau S4."

| Alex2312 a răspuns:

Eu detin un LG optimus L5 2 si e foarte bun. (1 GHZ, 512 mb ram, camera 5 mp, etc.

| airflow a răspuns:

I phone 4 ma

| Mitrea_Octavian_1993 a răspuns:

Pai iti recomand un Lg optimus L5 sau chiar L7. Daca nu vrei din gama optimus atunci un Nokia Lumia 520 (camera de 5mp) sau un Allview P5 alldro(camera de 8mp) sau Htc Desire 200 (camera de 5mp)

| Creeper2000 a răspuns:

Arunca o privire la Nokia Lumia 520(5mp),Nokia Lumia 920(8mp).Daca vrei, uita-te si la iphone 4.