| anonim_4396 a întrebat:

Ce telefon sa aleg? Galaxy S3 sau Iphone 4?

5 răspunsuri:
| stroedaniel13 a răspuns:

Salut,

Consider ca interesul tau este de a avea un telefon performant asa ca o sa iti recomand Samsung-ul, care sta mult mai bine pe "performanta" decat un iphone.

Diferentele importante dintre cele doua sunt la proceosor, camera si baterie iar daca vrei sa afli si parerile celor care au cumparat deja samsungul, poti intra aici: http://bit.ly/19MJwzT

| Gimihumulukuakua a răspuns:

Nokia!

| Ky4 a răspuns:

Salut! eu iti recomand S3-ul pentru ca pe el poti downloada orice joc gratuit, dar pe iphone trebuie sa cumperi jocurile! Parerea mea S3! Funda?

| mnthseby a răspuns (pentru Ky4):

Nu neaparat. sunt o multime de app gratuite in plus la iphon poti sa iti pui si cydia

| Dr0g99 a răspuns:

Iphone 4