| Nimeni10 a întrebat:

Ce telefon sa iau pana in 1700 lei? fara poco pocnitori

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Intra intr-un magazin de telefoane si sunt acolo vanzatorii care sunt deja experti, iti pot recomanda toate telefoanele pana la 1700 lei, cu ce caracteristici au fiecare si tu alegi ce-ti place si ce-ti convine, ca noi nu avem toate modelele si nu stim ce si cum functioneaza fiecare, deci sfaturile noastre nu sunt bune si nici relevante pentru tine.

| Lupică27 a răspuns:

Daca nu vrei pocnitori mai plusezi si iti iei Sony xperia 10 vi, apare pe 19 si e undeva la 1900-2000 lei.

| FoameaCeaMare a răspuns:

Huawei P20 pro