| alessa10 a întrebat:

Ce telefon sa imi cumpar Samsung galaxy S4 sau smsung note 3? Care este mai tare?

Răspuns Câştigător
| bineproportionat a răspuns:

Salut, note 3 e foarte mare, nu stiu ce vrei tu de la un telefon, dar ala deja e tableta! Eu zic mai bine sa iti iei un Samsung Galaxy S4, e mai frumos, mai cu dimensiuni reduse, desi are ecranum f mare e incadrat frumos, nu stiu, e parerea mea!
http://bit.ly/1bFKYUv

7 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Note 3

| Garielu a răspuns:

Uite toate diferentele si deosebirile:
https://www.youtube.com/watch?v=ZSKORAVR4po

| BoggyP a răspuns:

Note 3 este mai tare, eu zic sa iti iei un Nexus 5, care e la fel de bun ca Note 3 si mult mai ieftin.De ala imi cumpar eu, a aparut acum o saptamana.

| Roxanne22 a răspuns:

Intre cele doua telefoane diferenta este de procesor si de baterie. S4 are un procesor cu 4 nuclee de 1.9 ghz si o baterie de 2600 mAh. Note 3 are un procesor cu 4 nuclee de 2.3 ghz si o baterie de 3200 de mAh. Mai bun este note 3 pentru procesor si pentru alte functii adaugate, dar diferenta nu este foarte mare. Bateria chiar nu conteaza, la ambele este insuficienta, pentru ca daca soliciti telefonul bateria va rezista o zi, maxim 2-3 fara folosire frecventa. In rest sunt asemanatoare, au aceleasi specificatii. Acum ramane la latitudinea ta ce iti doresti. Eu am un S4 si sunt foarte multumita de el, nu are probleme, dar mi-as fi dorit note 3-ul pentru procesor mai mare. Daca te joci mult pe telefon iti recomand note 3-ul datorita procesorului mai bun. Bafta! :*

| Alin_Law_1998 a răspuns:

Note 3, fara dar si poate.

| Alexrus1980 a răspuns:

Eu zic sa nu dai atatia bani pe un telefon ia-ti s2!