| ღmrsღCєsarionღ a întrebat:

Ceau TPU laughing. Ieri m-a sunat o d-nişoară( i-as zice mai rau x_X ) cu nr privat si vreau sa aflu cine e. Numa probleme mi-a facut de ieri sigh. Cum pot sa-i aflu numarul? thinking
p.s. : Sunt in Orange big grin
Dau funda happy.

Răspuns Câştigător
| deyamiki a răspuns:

Du-te la politie sa ii aflii numarul...Sau incearca pe orange.com dar trebuie sa te loghezi si sa te uiti in conversatii acolo s-ar putea sa ii afli numarul fara privatwinking

12 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Nu poţi. Trebuie să mergi la Orange. Numai cei de acolo te pot ajuta însă este mai complicat.

Succes!

| BlackFuneral a răspuns:

Nu am fost eu, ca să știi.

| DumiY a răspuns:

Buna!
Uite:
https://www.youtube.com/watch?v=WNYQAtDTxCs

https://www.youtube.com/watch?v=dwFW-MXhBOc

https://www.youtube.com/watch?v=SpBgqUcDpjk

Eu una nu am folosit asa ceva, poate te va ajuta.
Oricum daca te mai suna respinge apelul.
Unele telefoane pot respinge anumite apeluri, daca ai un telefon care poate face lucrul acesta poti incerca(la mine merge).

Pa, pa!

| Smileygirl23 a răspuns:

Sincer, nu cred ca ai cumhappy

| xxx8 a răspuns:

Pai la Vodafone daca iti stingi telefonul si ai casuta vocala activata cand iti repornesti tellu o sa primesti mesaj cu numarul chiar daca tea sunat cu secretwinkingsi la Orange cred ca e la felwinking

| ღmrsღCєsarionღ explică:

Cum pot sa-i aflu numarul?
-sunt in Orange-
dau funda ~

| TeuuBd a răspuns:

Dacă eşti pe abonament ţine minte ziua şi ora la cât te.a sunat şi îţi apare numarul pe factură.

| B0mb0nicaa a răspuns:

E,las ca stiu eu cine te'o sunatrolling on the floorsmugwinking

| ღmrsღCєsarionღ explică (pentru B0mb0nicaa):

smug hai pe mesaj privat atunci sa vedem:*