| AdelinAda a întrebat:

Cei care va pricepeti dati-mi va rog cateva exemple de smartphone-uri bune care ajung pana la 1000-1200 RON. Precizez ca vreau ca smarthphone-ul sa aiba o baterie cu autonomie buna, asta e principalul criteriu important, si nu in ultimul rand mai adaug faptul ca folosesc foarte mult aplicatiile care necesita internet, dar si functiile clasice ale telefonului (apelare si SMS). Astept sugestiile voastre argumentate! Va multumesc!

2 răspunsuri:
| sufletdeing3r a răspuns:

Telefoanele Samsung rezista destul de mult la baterii si sunt de calitate! Am cautat pentru tine un model de Samsung cuprins in pretul specificat de tine:
http://www.emag.ro/......EXRDNBBBM/
Si dupa cum vezi are de toate pe el si sper sa-ti placa.

Răspuns utilizator avertizat
Întrebări recente